MIDA Hakkında


MIDA Institute 1996’dan bugüne çeşitli sektörlerde 400’den fazla seçkin kuruluşun insan sermayesini emanet ettiği, verimliliği ve kârlılığı arttırmak, arzu edilen değişimi sağlamak amacıyla bilgi ve uzmanlık çözümleri sunan bir yönetim danışmanlık merkezidir.

MIDA Institute Yönetim, Eğitim, Danışmanlık, birey ve kurum verimliliğini artırmayı, kişisel ve kurumsal sorumluluğu öne çıkaran bir gelişim ve dönüşüm gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. İş hayatında gözlenebilir tutum değişikliği ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek amacıyla etkin hizmet vermektedir. Türk insanının kültürel özelliklerini ve düşünce yapısını temel alan özgün bir yaklaşıma sahiptir. Kurum ve çalışan etkinliğini hedefleyen eğitim programları sunar, kurumsal performansı artıran hizmet ve projeler gerçekleştirir.

MIDA Institute eğitim program ve hizmetleri, kaynağını Türk kültür değerlerinden alan ve çağdaş bilimsel verilerden yararlanan kavramlara dayanır.

Tüm eğitim programları ve hizmetler MIDA Institute’un temel eğitim anlayışını ve değerlerini yansıtır, MIDA Institute ekibi tarafından hazırlanır, tüm sorumluluğu ve telif hakkı MIDA Institute ‘a aittir.
Tüm eğitim programlarının MIDA Institute standartlarına uygunluğunu sağlamak amacıyla eğitimci el kitapları hazırlanır, programlar tüm Mida Institute eğitimcileri tarafından ortak bir dil ve anlayışla sunulur.

Eğitimlerin sonuçları ileri düzeyde ölçülür: Program sonuçlarının etkinliği, (ilk izlenim, bilgi, beceri ve davranış) ve eğitimi alan kurum verileri elverdiğinde (ek olarak iş sonuçları, yatırımın geri dönüşü) düzeyde yapılan ölçme süreciyle izlenir.

Kurucular

  • Uğur Civelek (Ekonomi, Bankacılık, Finans, Sermaye Piyasaları)
  • Hakan Şakar (Bankacılık, Finans)
  • Kudret Süzer (AB, Yönetim Danışmanlığı)

Yönetici Ortaklar

  • İrem Rona İnan (İnovasyon, etkileme ve ikna, iletişim, müşteri odaklı yaklaşım, müzakere, motivasyon yönetimi, zor kişilerle başa çıkma, ekip yönetimi, yönetim ve liderlik, yaratıcılık, problem çözme ve karar verme )

 

Müşterilerimiz

© Copyright MIDA Institute - Theme by Pexeto