İrem Rona İnan @ MIDA Institute

İrem Rona İnanTED Ankara Koleji’ni bitirdi, Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünden 1984 yılında mezun oldu ve İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi – Çapa’da bir yıl staj yaptı.

1985 yılından itibaren aralıksız süren profesyonel çalışma hayatına başladı. Intertoy Eğitim Araçları A.Ş. ve Yüzyıl Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde psikolog danışman olarak çalıştı.

14 yıl Tüyap Tüm Fuarcılık YapımA.Ş.’de ve Artlink Reklam Ajansı’nda Reklam ve Tanıtım Grup Başkanlığı yaptı. 30 farklı sektörün yurt içi ve yurt dışı hedef gruplarına uygun tanıtım ve pazarlama stratejilerini belirledi ve projeleri gerçekleştirdi. 

Zego İletişim Stratejileri Merkezi’nin Proje Koordinatörü olarak çalıştı, farklı sektörden kuruluşların kurumsal iletişim ve medya iletişim stratejilerini belirledi ve projeleri gerçekleştirdi.

Dedeman Holding’e bağlı Bir Kültür Sanat Merkezi’nin Genel Müdürü oldu.

2003 yılında “Türkiye’de İlk Türk Kutu Oyunu’nun yaratıcısı olarak Pictomania Oyun Üretim Merkezi’ni kurdu. Yetişkinlere yönelik ilk Türk kutu oyunu tasarımını yaptı,  üretti ve satışa sundu.

2005 yılından beri MIDA Institute da yönetici ortak olarak çalışmakta, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Uzmanlık Konuları: İletişim, Etkileme ve İkna, Müzakere Becerileri, Zor Kişilerle, Müşterilerle Başa Çıkmak, Çatışma Yönetimi, İçsel Motivasyon ve Motivasyon Yönetimi, Proaktif Davranış ve İnisiyatif Almak, Kişisel Liderlik, Değişim ile Gelişim, Ekip Olma, Ekip Yönetme, İnovasyon ve Yaratıcılık, Problem Çözme ve Karar Verme, Konsantrasyon Teknikleri, Stresle Başa Çıkma ve Duygu Yönetimi, Fark Yaratan Müşteri Hizmeti

© Copyright MIDA Institute - Powered by Bizminers